Chcemy zajmować się sztuką motoryzacji a nie zwykłą mechaniką.

Marcin Linke
CARSBYLINKE

Z PASJI DO MOTORYZACJI

Inspiracją do założenia firmy Cars By Linke, było piękno klasycznej motoryzacji. Zawsze pociągały mnie niesamowite „linie kreślarzy”, które były w tamtych czasach przelewane na samochody bez zbędnej dbałości o to czy współczynnik oporu powietrza CX będzie bliski 0,2. Dzisiejsze trendy są pewnie właściwe, dążą do obniżenia emisji spalin, szczególnie z samochodów o wysokim spalaniu. Czegoś jednak już w nich brakuje.

Na szczęście, w każdej dziedzinie życia istnieją ludzie, którzy są outsiderami, podążającymi za głosem serca, za tym co im się podoba, co ich pociąga a nie za tym co jest poprawne. Niestety nie wszyscy to rozumieją. Inność, nietuzinkowość, dążenie do abstrakcyjnych celów jest przez to trudna i często nieakceptowana.

Z klasyczną motoryzacją jest podobnie jak ze sztuką. Wiele samochodów osiąga niespotykane i zaskakująco wysokie ceny w stosunku do tego co powszechnie uznawane jest za „prawdziwą wartość”, tu liczy się zupełnie cos innego!

Chciałbym zainteresować klasyczną motoryzacją tych, co lubią smakować samochody jak dobry kawior. Z przykrością informuje że, na mojej stronie bardzo rzadko znajdą się posty o współczesnej motoryzacji, które miałyby kręcić prawdziwych facetów. Będziemy realizować projekty z najbardziej pożądanymi markami samochodowymi z limitowanych produkcji. Aut, które w swoim czasie miały wyśrubowane wartości mocowe, wdrażały innowacyjne rozwiązania.

Każdy projekt będzie niepowtarzalny! Będzie go wyróżniać dbałość o szczegóły. Będę stosował zabiegi które, poprawią właściwości jezdne i jeszcze podniosą moc samochodu, lecz nie wpłynie to na ich autentyczność. Na specjalne zamówienia, będę oferował mariaże marek na najwyższym poziomie. Będę tworzył nietuzinkowe połączenia oraz auta, które wydają się niemożliwe.

Chcę zajmować się sztuką motoryzacji a nie zwykłą mechaniką.